Oficiální stránky Hudebních škol YAMAHA v ČR a SR

Populární zpěv mini

Zpívá Vaše dítě rádo?

Nemůže se po absolvování předškolních programů Hudební školy YAMAHA rozhodnout pro konkrétní nástroj?

Obáváte se, že nebude zvládat nástup do školy a současně zahájení instrumentální výuky?

Potom je tu pro Vás program Populární zpěv mini.

Pod vedením kvalifikovaných lektorů nabízíme možnost osvojit si pěveckou techniku a dosáhnout znělého, intonačně čistého projevu. Žáci zvládnou samostatnou interpretaci lidových písní a umělých písní, které znají z předškolních programů. Všechny písně jsou ve vhodných tóninách a v rozsahu, který odpovídá jejich věku a pěveckým schopnostem.

Nahrávky doprovodů skladeb na CD umožní efektivnější domácí opakování látky, kterou se naučí na lekcích.

Souhrnné informace:

Doporučený věk:
od 6 let
Počet ve skupině:
3–6 žáků
Učební doba:
jedna lekce (45 minut) týdně
Obsah učiva:
rozvoj pěvecké techniky, stylová interpretace písní různých žánrů s využitím "halfplaybacku", základy práce s mikrofonem
Doba vzdělávání:
2 roky