Oficiální stránky Hudebních škol YAMAHA v ČR a SR

Výlet do středověku

Letní tábor Hudební školy YAMAHA Brno pro účastníky ve věku od 6 do 26 let se třetí červencový týden stal v Hodoníně u Kunštátu pro členy spolku Hudební nadšenci a jejich kamarády výletem do středověku.

Dopoledne sice bylo ryze současné - začalo rozcvičkou a z následujícího pětihodinového bloku hraní na nástroje (zobcové flétny, kytara, elektrická kytara, keyboard), zpěvu, tance, výuky angličtiny, sportovních a výtvarných činností, dramatické výchovy či filmové dílny si každý vybral aktivitu podle svého gusta - ale odpoledne již bylo nutné vyrábět znaky, prapory, koule, praky, dřevce, štíty, pláště, připravit chýši na nocleh, zorganizovat jarmark, postavit Karlův most? V programu nechyběly střety husitů s křižáky, rytířská klání, střílení z luku, boj s morovou epidemií, upálení čarodějnice a další dobové reálie.

Nadšení během týdne a smutek v očích při loučení svědčil o spokojenosti s akcí, za jejíž přípravu i zdařilý průběh patří poděkování všem organizátorům i vedoucím. Pro případné zájemce uvádíme, že příští tábor se bude konat od 13. července 2019. Foto z akce a další informace také na FB YamahaBrno.

Mgr. Dagmar Poláková, 1. srpna 2018


Fotogalerie

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4
Fotografie 5 Fotografie 6 Fotografie 7 Fotografie 8
Nahoru