Oficiální stránky Hudebních škol YAMAHA v ČR a SR

Cestující v Praze ladili o vánocích s Hudební školou Yamaha

Hudební škola Yamaha při Kulturním a rodinném centru Knoflík měla už tradičně tu čest vystoupit v projektu Dopravního podniku hl. m. Prahy v rámci skvělé akce Nalaďte se v metru.

Projekt se uskutečnil 15. 12. 2016 v několika stanicích metra s vybranými hudebními tělesy.

Letos jsme za systém Hudebních škol Yamaha v České republice rozdávali radost hudbou na jednom z nejfrekventovanějších míst, ve stanici metra Muzeum.

Jelikož se tento hudební projekt stal moc fajn tradicí nejen pro Pražany, ale v předvánoční Praze i pro cestující ze všech koutů republiky, máme velikou radost, že jsme stálými partnery Dopravního podniku hl. m. Prahy, že jsme tradičními kolegy dalších skvělých hudebníků a hudebních souborů.

V letošním roce se na vystoupení k naší radostí podílely vedle Hudební školy Yamaha Kulturního a rodinného centra Knoflík i hudební školy Ivany Váchové, Dagmar Duchkové, Zuzany Bartošové a Michaely Eremiášové.

Děkujeme moc těmto pražským partnerským školám za skvělou spolupráci.

Na stanici metra Muzeum vystoupili žáci nástrojových oborů, představily se studentky populárního zpěvu. Hrály se koledy a vánočně laděné skladby z učebnic Hudební školy Yamaha, zněly i písně na přání se skvělým doprovodem lektorů školy. Vystoupení mělo velký ohlas, Hudební škola Yamaha dokázala vytvořit hudební program pro cestující po celé čtyři hodiny.

Malí i velcí hudebníci dostali na akci upomínkové šály. Připraveny jsme měli i zpěvníčky pro kolemjdoucí a tak mohl díky tomu vzniknou neopakovatelný společný sbor. Tradice hraní v pražském metru může pokračovat. Je skvělé, že Hudební škola Yamaha ukázala, že je báječným hudebním i profesionálním partnerem pro tento projekt, a že se mohou cestující těšit na další "hudební den" v pražské dopravě, opět s Hudební školou Yamaha v roce 2017.

Fotogalerii a videa z akce naleznete http://kmcknoflik.rajce.idnes.cz/Naladte_se_v_metru_15._12._2016/

Odkaz na akci Dopravního podniku hl.m. Prahy http://www.dpp.cz/naladte-se-v-metru/

Eliška Kasinová, 2. ledna 2017

Nahoru