Oficiální stránky Hudebních škol YAMAHA v ČR a SR

Ohlédnutí za novoročním koncertováním v Hudební škole Yamaha Knoflík

Leden byl v pražské Hudební škole Yamaha Knoflík ve znamení parádního velkého i malého koncertování. Poděkování patří všem, kteří ať už jakýmkoliv dílem přispěli. Lektorskému týmu, rodičům, Divadlu Gong, Kavárně Knoflík, Hudební škole Yamaha, ale především dětem, které všechny potěšily svou hrou na hudební nástroje a společným muzicírováním.

Prvním koncertním počinem byly tři koncerty předškolních oborů v Divadle Gong v neděli 17. ledna 2016.

Představili se malí hudebníci s rodiči i bez, od nejmenších Robátek až po hudebníky a hudebnice z obroru Rytmické krůčky. Třikrát po sobě publikum tleskalo třem hudebním představením, díky moc za to. Díky ale hlavně za to, že tyto koncerty jsou nejen oslavou hudby a skvělého konceptu Hudební školy Yamaha, ale jsou i kulturním zážitkem pro všechny.

Fotogalerii k jednotlivým koncertům najdete zde

Dalším hudebním představením byly Minikoncerty žáků a žákyň nástrojových oborů a zpěvu Hudební školy Yamaha v Kavárně Knoflík v týdnu od 18. ledna 2016.

K velké radosti byly ve čtyřech lednových podvečerech představeny díky dětem všechny hudební obory Hudební školy Yamaha, které Hudební škola Yamaha Knoflík nabízí. Diváci se zaposlouchali do tónů keyboardů, akustických i elektrických kytar, bicích, fléten a mohli obdivovat i výkony malých i větších zpěvaček. Díky moc opět všem, byli jste skvělí, vystupující, lektoři a lektorky i publikum. Díky za milé malé komorní hudební podvečery.

Fotogalerie k jednotlivým Minikoncertům

Ještě jednou díky. A na dalších koncertech, vystoupeních a v hodinách s Hudební školou Yamaha Knoflík naviděnou a naslyšenou.

www.centrumknoflik.cz

Eliška Kasinová, 26. ledna 2016

Nahoru