Oficiální stránky Hudebních škol YAMAHA v ČR a SR

Den plný hudby 2015 s Hudební školou Yamaha Knoflík

Ve středu 25. 6. se v Praze 9, v krásném Parku Přátelství konal pod hlavičkou Hudební školy Yamaha Knoflík Den plný hudby 2015.

Pod taktovkou skvělého týmu lektorů hudební školy měli návštěvníci po celý den možnost vidět průřez všemi programy, které škola nabízí, dostat malou sladkou odměnu či zahrát si hudební parkovou hru.

Dopolední blok patřil především nejmenším žáčkům, lektorky Hudební školy Yamaha Knoflík představily programy Robátka a První krůčky k hudbě, jejich provedení skladeb a básniček přitáhlo k aktivní účasti žáčky stávající i nové zájemce. Všichni se dozvěděli veškeré informace k zápisu, vyzkoušeli co jednotlivé programy nabízí, seznámili se s maskoty programů Robíkem, Jájou a medvídkem. Sladkou odměnou byl knoflíkový perníček. Odměnou škole pak byli nově zapsaní žáčci na příští hudební školní rok.

Odpolední blok pak patřil opravdovému koncertu pod širým nebem, tradičním open air koncertem, který přitáhne vždy množství návštěvníků. V koncertním programu, pod prosluněnou oblohou a v pohodové atmosféře se představily děti ze všech nástrojových oborů, které škola nabízí. Diváci mohli tleskat malým zpěvačkám, notovat si s žáky oboru akustické kytary, aplaus sklidila rocková skladba na elektrickou kytaru a stejně tak tradičně zaujaly a nadchly skladby v podání malých i větších keyboardistů.

Open Air koncert je už tradičně moc milá tečka za knoflíkovým hudebním rokem, díky patří všem. Vystupujícím, lektorům, nadšeným návštěvníkům.

Letošní Den plný hudby 2015 měl ale ještě hudební třešničku na dortu. Byl zakončen podvečením komorním koncertem lektorů i žáků v krásném prostředí Kavárny Knoflík, mateřské kavárně Hudební školy Yamaha Knoflík. Byl vlastně nádhernou odměnou pro všechny, kdo se na knoflíkovém hudebním roce 2014/15 podíleli.

Díky moc za školní rok 2014/15 a vzhůru do hudební knoflíkového roku 2015/16.

Je skvělé, že už nyní máme zapsané nové žáky na obor elektrické kytary, na nově otevíraný obor bicí, stejně tak jako na všechny další osvědčené předškolní i nástrojové obory. Těšíme se na všechny stávající i nové žáčky a žáky, děti i dospělé.

Krásné léto všem!

Víc informací k zápisu do pražské Hudební školy Yamaha Knoflík na www.centrumknoflik.cz, díky moc případně za Váš zájem.

Eliška Kasinová, 2. července 2015

Nahoru