Oficiální stránky Hudebních škol YAMAHA v ČR a SR

Hudební škola Yamaha Knoflík vzala školáky z Prahy 9 na putování se slonem Bimbem

Opět po roce byli na závěr školního roku moc milými návštěvníky Hudební školy Yamaha Knoflík v Praze 9 prvňáčci z místních škol.

Lektorky z týmu Knoflíku pro tentokrát připravily pro děti tři bloky, ve kterých se děti střídaly a kterými se prolínalo "sloní téma". Děti mohly nahlédnout do tajů not, rytmu, rozličných hudebních nástrojů v bloku prvním. V bloku druhém pak vyzkoušely v keyboardové učebně krásu skupinové hry na hudební nástroj. A díky poslednímu bloku si vyrobily sloní stojánek na tužky, který se jim bude hodit třeba právě při přípravě na nástrojové lekce od září. Dětem se totiž návštěva v hudební škole moc líbila a je skoro jasné, že tak jako minulý rok, tak i tento, uvítáme některé z nich právě v hudebních hodinách od září.

Děti si odnesly i malou knížku, která je vedla celým programem, knížku, ve které byly schovány malé úkoly, ale také velká pochvala.

Velký dík patří nejen skvělému týmu lektorek, které program připravily, dětem, které si program užily, ale také školám, které "slyší" a vnímají poziiva spolupráce místních organizací a škol. Díky moc za to. Věříme, že toto bude třeba i pobídkou pro další školy.

Krásné léto, ať je nám do zpěvu.

Víc info na www.centrumknoflik.cz.

Fotogalerie z akce zde.

Eliška Kasinová, 24. června 2015

Nahoru