Oficiální stránky Hudebních škol YAMAHA v ČR a SR

Zakončení školního roku Hudební školy Yamaha Knoflík v Praze

Závěrečné přehrávky žáčků Hudební školy Yamaha Knoflík byly moc milým zakončením hudebního knoflíkového roku. Žáčci předvedli co vše se pod vedením skvělého týmu lektorů naučili, představili se žáci, kteří výuku v tomto roce zahájili, stejně jako ti, kteří s radostí navštěvují Hudební školu Yamaha již několik let.

Školní rok v Hudební škole Yamaha Knoflík nejen v Praze 9 končí, pokračují přehrávky, rozdávají se vysvědčení za píli i usmívání, stejně jako startuje zápis do všech oborů naší hudební školy, tedy předškolních i nástrojových oborů, pro děti i dospělé.

Těší nás zájem zejména o obory nástrojové, kde se ukazuje, že Hudební škola Yamaha nabízí uceléné hudební vzdělání od nejmenších po celý život. Zveme Vás tedy do oborů elektrická i akustická kytara, zpěv, keyboard, flétna a nově i bicí. Díky moc za zájem a potkávání se v našich hudebních lekcích.

Jako vyvrcholení jsme pak pro všechny stávající žáky, ale i pro nově příchozí a kolemjdoucí připravili Den hudby v Parku Přátelství na Proseku v Praze 9, ve středu 24. 6. po celý den. Zveme Vás.

Víc info na www.centrumknoflik.cz

Eliška Kasinová, 18. června 2015

Nahoru