Oficiální stránky Hudebních škol YAMAHA v ČR a SR

Koncertní neděle v pražském Divadle Gong, díky všem.

Divadlo Gong v Praze 9 opět po roce žilo hudbou díky Jarním koncertům pražské Hudební školy Yamaha Knoflík. Tři plné sály diváků a potlesku, plné podium tónů a radosti z hudby, za to vše patří poděkování všem, kteří se, ať už jakýmkoliv dílem, podíleli na koncertní neděli... Díky patří lektorskému týmu, dětem větším i menším, rodičům i divákům, Divadlu Gong.

Tři koncerty ukázaly průřez všemi obory Hudební školy Yamaha, představili se žáčci nejměnší se svými rodiči, žáčci hudebních oborů Robátka a Krůčky k hudbě. Ti pak mohli sledovat výkony svých starších kamarádů, mnohdy absolvoventů právě předškolních oborů, žáků Rytmických krůčků a nástrojových oborů - keyboard, flétna, zpěv, akustická i elektrická kytara.

Sál byl opět plný radosti a energie z hudby, která provází již tradičně knoflíkové koncerty v krásném prostředí Divadla Gong.

Ale také vždy naplňuje motto celého konceptu Hudebních škol Yamaha v České republice, ale i ve světě, kdy učení je radost. Motto, kdy zas a znovu zjišťujeme, ať už v předškolních či nástrojových oborech, že "není nehudebních lidí, jsou jen nerozvinuté talenty".

Ještě jednou moc díky všem a těšíme se na další hudební potkávání.

Eliška Kasinová, 19. května 2015

Nahoru