Oficiální stránky Hudebních škol YAMAHA v ČR a SR

Porada smluvních partnerů proběhla v Praze s mottem "20 let v České republice"

6. června 2014 proběhla v Praze porada smluvních partnerů, za účasti Jörna Fischera z centrály v Hamburgu a Zdeňka Simka, generálního poskytovatele franšízového systému Yamaha v České a Slovenské republice.

Novinkou letošní porady byly vstupy jednotlivých smluvních partnerů, kteří ve svých regionech dosáhli výrazných výsledků a jsou inspirací pro ostatní. Výsledky své práce prezentovaly Eva Klesová, Dita Hánová, Eliška Kasinová, Kateřina Špalková, Lenka Šubertová, Dagmar Poláková a Pavel Černý.

Pan Fischer informoval o situaci v Evropě a nových učebních programech, které se v budoucnu plánují vyučovat i v České republice. Velice potěšitelný fakt a velké uznání naší společné práce v ČR přinesla informace, že více než 20% evropských žáků tvoří právě ti z České republiky.

Pan Simek představil nová videa předškolních programů a další propagační možnosti pro celou síť škol. Následně byl oceněn panem Fischerem a dalšími účastníky porady za 20 let práce v čele této instituce u nás.

HŠ Yamaha si i přes současnou ekonomickou situaci a demografický vývoj v ČR stoji velice dobře díky stabilnímu zázemí, kvalitním programům, neustálému zlepšování a společnému sdílení nových informací a pozitivních trendů.

Mgr. Zdeněk Simek, 9. června 2014


Fotogalerie

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4
Fotografie 5 Fotografie 6 Fotografie 7 Fotografie 8
Fotografie 9 Fotografie 10 Fotografie 11 Fotografie 12
Fotografie 13 Fotografie 14 Fotografie 15
Nahoru